Autobedrijf Broekhuis Zeewolde sponsort BC Zeewally

Op Dinsdag 3 mei is BC Zeewally een sponsorovereenkomst aangegaan met het bekende automobiel bedrijf Broekhuis, o.a. gevestigd in Zeewolde.

In een plezierig onderhoud bij Broekhuis en in het bijzijn van Mark Scheffer, vestigingsdirecteur, en Jaap Groen en Piet Roskam, werd de overeenkomst gesloten. De overeenkomst houdt in dat BC Zeewally een clubbonus van Broekhuis kan ontvangen. Als tegenprestatie zal BC Zeewally de Clubbonus van Broekhuis promoten bij haar leden. 

De bonus wordt uitgekeerd bij een 3-tal mogelijkheden, namelijk:

1) Als een lid een auto bij Broekhuis koopt, krijgt BC Zeewally 150 euro.

2) Als een lid bij Broekhuis een onderhoudsbeurt aan een auto laat verrichten voor een factuurbedrag van minimaal 100 euro, dan krijgt BC Zeewally 15 euro.

3) Als een lid bij Broekhuis een schadeherstel aan een auto laat verrichten met een factuurbedrag van minimaal 500 euro, krijg BC Zeewally 25 euro.

Om de Clubbonus te verkrijgen dienen leden wel even hun (afhang)pas aan Broekhuis te tonen. Geef het ook even door aan de sponsorcommissie (sponsorcommissie@zeewally.nl ). Broekhuis en BC Zeewally hopen natuurlijk op een vruchtbare samenwerking voor beide partijen.

v.l.n.r. : Jaap Groen, Mark Scheffer, Piet Roskam.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

%d bloggers liken dit: